PŘÍBĚH VZNIKU NÁPADU:

Celé se to rodí postupně a stále se posouvá. Nejspíš to nezůstane jen u této párty..

Za prvé to je hlavně legrace! Ten pocit, když nachytáte kámoše a musí vypít celé pivko.

Na začátku přišel jeden kamarád z naší bandy s hrou BUFFALO STOP!, když jsme byli někde na pivku. Kvůli počátečnímu zlehčování jsme to málem ani nezačali hrát. Naštěstí jsme začali a hned se hra chytla. Je strašně jednoduché se zakecat a zapomenout na to, že se má pít nedominantní rukou. Prostě se vezme pivko a pije se… a… BUFFALO STOP!. Nyní jsme již ve fázi, že se před každým napitím alkoholu zamýšlíme, i když jsme doma s partnerkami, které na náš buffalo club z výšky se….

Mnozí z nás nezapomenou na situace, kde jsme se vlastně buffalo naučili, připomněli si ho nebo se s ním nečekaně setkali.

Ať to byl třeba silvestr, kdy jeden z nás dorazil neplánovaně v 9h večer a půlnoci se nedožil..

Nebo třeba zahlášený BUFFALO STOP! přes videohovor přes půl republiky..

Nebo když jsme v klidu popíjeli a od vedlejšího stolu jsme uslyšeli BUFFALO STOP!! Kluci u vedlejšího stolu nám řekli, že to hrají taky už dlouho, a že jsou z jiného cca 100km vzdáleného města..

Na podzim jsme si pak uvědomili, že nás čeká krásné datum 22.2.2020, a že vychází na sobotu, tak jsme si řekli, že uděláme VŠEKAMARÁDSKOU PÁRTY a následně se to transformovalo do uspořádání párty za možná ještě lepším úmyslem.

 

CO BUDE S PENĚZI, KTERÉ VYBEREME:

Jak už jsem psal – párty uděláme tak jako tak..

Někteří ze zakládajících nevěří, že se to kilo vybere. Většina jsou naštěstí optimisté.

Peníze budou použity na nájem prostor, zajištění muziky, občerstvení, další zábavy, úklidu, výrobu upomínkových předmětů, výrobu materiálů pro Buffalo club, z.s., výrobu dárků na startovači, jejich balení a rozesílání. Z akce bychom chtěli mít video. Samozřejmě něco půjde startovači a něco musíme zdanit. Budeme rádi, když nám dáte vědět, co by na párty nemělo chybět.

Rozpočet bude veřejný, sami si nic nenecháme. Rádi bychom stihli založit transparentní účet Buffalo clubu, z.s.

Co bude vybráno nad náklady akce, tak se s lidmi přítomnými na párty domluvíme, co s nimi uděláme, ale navrhovat budeme menší část nechat na činnost Buffalo clubu, z.s. a větší část použít na kampaně k další reinkarnaci U klubu.

Pokud by se úúúúúplně nááááááhodou vybral 1 mil Kč a víc, tak se budeme snažit pronajmout, zrekonstruovat a provozovat prostory bývalého U-klubu – samozřejmě bude oslovena bývalá U-crew.

 

ODMĚNY:

Bohužel už nestihnu kvalitně zpracovat foto k odměnám. Ale trička a placky budou rádoby vtipné.

Jediná fota dám k DESPERADO = jedinečný originál Jaggerbomb kufr, který překvapí na každé párty a pořádně ji nakopne. Z toho můžete i přes nekvalitu fotografií vidět, že to s akcí, párty, Buffalo clubem i U klubem myslíme skutečně seriozně. Samozřejmě při domluvě jsou možné úpravy.